0.797
Віза в Францію - NIKITA FIRST
Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Францію

nikita1.com

Візи для Українців та іноземців! NIKITA FIRST провідна Українська компанія - консультант з питань оформлення віз будь-якої складності. Оформлення віз є одним з основних напрямків діяльності компанії.

威而鋼

威而鋼有效壯陽4小時。如果吃威而鋼持續發熱超過6小時,建議評估或隨訪預約。出現不耐受和可能脫水的跡象,需要干預

nikita1.com Завдяки наявності власних офісів у всіх регіонах України, візова підтримка надається замовникам незалежно від їх місця знаходження. Знання особливостей візового законодавства будь-якої країни і багаторічний досвід роботи з посольствами різних країн в Україні
犀利士 藥局藥效長達36小時。透析可以清除血液中的犀利士藥物成分,並在腎臟功能喪失時控制液體水準。

За типом візи до Франції поділяються на:

 • транзитні або візи до Франції типу А і В;
 • короткострокові або візи до Франції типу С, які, своєю чергою, залежно від мети поїздки в країну бувають - туристичні, ділові та гостьові;
 • національні або візи до Франції типу D.

Туристичні візи до Франції

Короткострокова шенгенська віза дає змогу власнику вільно переміщатися територією 25 країн Шенгенської зони з перебуванням не більше 90 днів в одному півріччі.
Ця віза призначена для туризму, ділових поїздок або відвідування родичів. Вона також дає змогу відвідати Францію з метою не тривалого курсу навчання, для стажування, відвідування конференції, ділових зустрічей або з метою влаштування на оплачувану роботу, але перебувати на території країни можна не більше 90 днів в одному півріччі! 

Гостьові візи до Франції

Довгострокова віза не є шенгенською візою, це національна віза, яка дає вам право, незалежно від мети вашого перебування, жити у Франції протягом більш ніж трьох місяців. Також віза дає право на транзит через іншу країну Шенгенської зони на вашому шляху до Франції та вільно переміщатися Шенгенською зоною протягом усього її терміну дії. Основними причинами для видачі цього типу візи є навчання, робота або возз'єднання сім'ї. Якщо Вам видали паспорт із цим типом візи, ви маєте, після прибуття до Франції, зареєструватися в Управлінні Français d'імміграції та інтеграції d'(OFII).

Процедура відкриття візи до Франції передбачає вашу особисту присутність у консульстві під час подачі документів для проходження процедури співбесіди.Віза до Франції, як правило, оформляється близько 10 робочих днів. А вартість консульського збору становить 35 євро.Зверніть увагу, це шенгенська віза, оскільки ця країна входить до Євросоюзу і виступає учасницею Шенгенської угоди. Тому автоматично дає право на перебування у всіх країнах Шенгенської зони.

Транзитна віза через Францію.
Різновидом короткострокових віз є транзитна, яка дає змогу перебувати на території Франції не більше 72 годин. Вона необхідна при перетині Франції з метою відвідати іншу країну. Транзит для іноземного громадянина через французький аеропорт, не виходячи з "міжнародної зони", являє собою особливий випадок, бо іноземний громадянин не входить на французьку територію і не підлягає вимогам в'їзної візи, за винятком деяких випадків.

Інші віза через Францію.

Для водіїв, які прямують до Франції
Для медичного обслуговування та лікування у Франції
Для оформлення шлюбу з Французом(ою)
Для возз'єднання сім'ї з Франції
Для навчання в Парижі
Для тих, хто шукає роботу у Франції

Загальна інформація для громадян зі звичайними паспортами.

Усі іноземні громадяни під час перетину кордону Франції, зобов'язані показати паспорт з відповідною візою.
Наведена нижче інформація стосується іноземних громадян, які мають звичайні паспорти.


Як подати заяву на отримання візи для звичайного паспорта?

Процедура залежить від термінів Вашої поїздки:
Якщо Ви плануєте перебувати в Шенгенській зоні менше 90 днів, ви повинні подати заяву на отримання візи для короткострокового перебування. Якщо ваше перебування у Франції планується більше, ніж 90 днів, ви повинні подати заяву на отримання довгострокової візи.

 

Збір біометричних даних.

Під час подачі заяви до консульської установи вам буде необхідно надати біометричні дані, які включають фотографію та відбитки пальців обох рук. Звільняються від відбитків пальців діти до 12 років. Після надсилання вашої заявки, консульська установа обробляє її та ухвалює рішення. Якщо ви не отримали відповідь протягом 2-х місяців, це означає, що Вам у візі відмовили (неявна відмова).

У разі позитивного консульського рішення, ви отримуєте паспорт з візою.

Однак, володіння візою є необхідною, але не достатньою умовою для в'їзду до Шенгенської зони. Коли ви перетинаєте кордон Шенгенської зони, прикордонна поліція може вимагати, щоб ви показали підтверджувальні документи, на підставі яких ви отримали візу.
 

Відмова у Французькій візі

Якщо вам відмовлено у видачі візи, Ваш паспорт буде повернуто вам без візи і з печаткою відмовою. Зверніть увагу, що консульський збір не повертається! У такому випадку, Ви можете подати нову заяву про візу. Вам потрібно буде заповнити та підписати нову форму, докласти фотографію, сплатити реєстраційний внесок і підтримувати додатки з необхідними доказами та будь-які нові документи, які ви можете мати.

Необхідні документи для візи до Франції:

 • оригінал закордонного паспорта;
 • копія закордонного паспорта;
 • копія внутрішнього паспорта;
 • 2 фотографії 3,5х4,5;
 • довідка з банку із сумою на рахунку не менше 50 євро на добу;
 • довідка з місця роботи;
 • копія свідоцтва про шлюб або розлучення;
 • копія свідоцтва народження дітей (якщо є);
 • підтвердження броні авіаквитків в обидва боки;
 • документ, що підтверджує мету Вашого візиту до Франції: запрошення або заброньований готель;
 • поліс медичного страхування на весь період Вашої поїздки.

Усі документи, які ви надаєте на розгляд у консульство для оформлення візи, мають бути перекладені англійською або ж французькою мовою.

 

Історія Франції

Франція - незважаючи на те, що під час Другої світової війни була на боці переможців, в обох війнах втратила так багато населення, національного багатства і території, також втратила звання імперії. з 1958 року. Франція боролася, щоб прийти до президентської моделі демократії, і, зрештою, вдалося подолати проблеми та збудувати стабільну, сучасну модель держави. Останніми роками, після завершення взаємних вибачень та компенсації від Німеччини, Франція прийняла важливу роль у процесі європейської інтеграції. Кожна людина хоча б раз у житті просто таки зобов'язана побувати в Парижі - місті романтики та кохання.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру і візову підтримку для туристів, які прямують до Франції.

 

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 888 888 888 888
888d888b. .d88P 888d888b. Y88b. d888
888P "Y88b .od888P" 888P "Y88b "Y888P888
888 888 d88P" 888 888 888
Y88b d88P 888" Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" 888888888 "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки