Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Люксембург

Візові експерти Ірландії компанії "Никита Первый": Ми професійно допоможемо:

  • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера.
  • Заповнимо візові анкети Ірландії. Оформимо необхідний страховий поліс.
  • Проконсультуємо по подачі у візовий центр Ірландії.
  • Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами.
  • Порадимо додатковий пакет документів. Допоможемо отримати документи з візового центру, без вашої присутності.

 

 

Туристична віза в Люксембург


З огляду на розмір Люксембургу, різноманітність сільській місцевості ніколи не перестає вражати туристів, які відвідують Велике князівство вперше. Є чотири абсолютно різні регіони, завжди є, з чого вибрати, з: промислового півдня, зеленої, але густонаселеній зони навколо міста Люксембурга в центрі, виноградниками на східній околиці вздовж красивої річки Мозель і, нарешті, горбистому і спокійному півночі з його численними романтичними замками .
Однак що б відвідати країну з туристичною метою, вам слід попередньо звернутися до турфірми і отримати запрошення, маршрут, гарантії на проживання в країні, або ж, якщо обраний індивідуальний туризм потрібно надати всі дрібниці вашої подорожі, ваші контактні телефони та тих, хто вас очікує .
Туристичні візи не надають можливість багаторазового в'їзду в країну, вони відносяться до категорії короткочасних віз і передбачають туристичне перебування до 90 днів по території Люксембургу.


Гостьова віза в Люксембург


Люксембурзькі гостьові візи видаються в залежності від цілей вашої поїздки. Необхідно попередньо вибрати тип візи, яка найкраще відповідає вашій подорожі. Так на гостьову візу, вам знадобитися надати запрошення в країну від легально проживаючих там родичів або друзів.
Гостьові візи відносяться до розділу коротко тимчасових віз і передбачать собою перебування в країні до 90 днів, як і в будь-якій країні шенгену.


Бізнес віза в Люксембург


До діяльності, які вимагають в Люксембурзі бізнес або ділову візу відносять ділові поїздки, крім випадків, коли поїздка передбачає собою надання послуг, пов'язаних з наданням технічної допомоги будь-якого роду.
Ділові візи з підтримки бізнесу можуть бути як короткочасними - для ведення «сезонного» бізнесу так і більш тривалі, але їх важливість отримання потрібно обґрунтувати і надати до розгляду ширший список документів. Якщо ви хочете вести там свою діяльність або засновувати свій бізнес вам необхідно надати свій бізнес-план, обґрунтувати економічну вигідність від вашої справи для економіки країни. Перш ніж виїжджати в іншу країну і займатися там приватним бізнесом, необхідно розібратися в ряді аспектів, які зустрічаються при реєстрації нового підприємства або веденні звітності старого.


Робоча віза в Люксембург


Найпершим і необхідним для отримання робочої візи в країну є наявність запрошення працювати від роботодавця в Люксембурзі або міжнародної компанії, яка надає роботу на його території. Наявність цього запрошення вже визначає тривалість вашого перебування на території країни, тим самим підкреслює необхідність отримання ВНЖ або в подальшому, для проходження більш тривалих робочих відносин в країні, як можливий варіант - отримання ПМЖ. Якщо ви хочете проживати в Люксембурзі протягом більш тривалого періоду часу (понад 90 днів), необхідно звернутися за довгостроковою візою.


Транзитна віза через Люксембург


Транзитна віза дозволяє своєму власникові перебувати на території аеропорту і також дозволяє очікувати наступного рейсу в його міжнародній зоні. Ця віза не дає власникові права на перебування на території Шенгену. Тільки представникам деяких національностей потрібно аеропортова транзитна віза, громадяни України до них не належать.
Транзитна віза для моряків (при посадці на судно) дозволяє перебування до 5 днів в Шенген зоні до моменту поїздки в інші країни, розташовані за межами Шенген зони.


Інші категорії віз в Люксембург

 

 • Студентська віза в Люксембург
 • Гостьова або для відвідування друзів в Люксембурзі 
 • Для відвідування спортивних або культурних подій в Люксембурзі
 • Возз'єднання сім'ї з проживаючими в Люксембурзі
 1. матір'ю, батьком, дідусем чи бабусею
 2. чоловіком, дружиною


Шлюб у Люксембурзі

Укладання шлюбу на территоріїї Люксембургу має бути проведене з відповідно правильною послідовністю реєстрації ряду документів та надання їх у відповідні інстанції для реєстрації.


Історія Люксембургу

 

Люксембург в 1815 році став Великим князівством, а також незалежною державою під владою Нідерландів. У 1893 році він програв Бельгії більше половини території, але отримав велику автономію.
Отримання повної незалежності відбулося в 1867 році. Німеччина вторгалася в Люксембург під час обох світових воєн.
У 1948 році Люксембург об’єднався з країнами Бенілюксу, які входять до митного союзу, а в наступному році відбувся вступ в НАТО, що призвело до втрати нейтралітету. У 1957 році Люксембург став одним з шести країн-засновників Європейського економічного співтовариства (згодом Європейського Союзу), а в 1999 році він приєднався до зони євро.


Велике Герцогство Люксембург, хоча назва може ввести в оману, це невелика країна, розташована на кордоні Бельгії, Німеччини і Франції. У північній частині країни, (частина Арденни), суцільні річки. Решта тобто (частина нагір'я Лотарингія), горбисті височини.
Клімат помірно теплий. Лісові території, знаходяться на півдні країни. У них зустрічаються олені і дикі кабани.
Столиця герцогства Люксембург є найбільш важливим економічним, культурним і туристичним центром країни. Місто було засноване в кінці десятого століття біля підніжжя замку, побудованого в 963 році, Люксембург отримав міські права в 1244 році.
Герцогський палац був побудований в шістнадцятому столітті, а потім перебудований в вісімнадцятому і дев'ятнадцятому столітті. Собор Нотр-Дам (Собор Паризької Богоматері) має цінний барочний орган, у його склепі знаходиться гробниця датована чотирнадцятим століттям в якій покоїться король Богемії - Іоанн Сліпий Люксембург.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія Нікіта Перший!
Надаємо всі види послуг по туризму, допомога в пошуку туру і візову підтримку для туристів прямують до Люксембург.
Невід'ємними документами необхідними для оформлення всіх типів віз - завжди є закордонний паспорт і фото. Залежно від необхідного вам типу візи, додаються додатково ряд документів. У уповноваженій установі з розгляду візових питань список запитуваних документів для отримання візового дозволу буде відмінний для кожного з випадків, так як враховуються індивідуальні особливості документів наданих аплікантом і ситуації при подачі. Також при оформленні одного і того ж типу візи, від консульських установ запропоновані різні варіанти документів до надання, наприклад, так в категорії за фінансовими гарантіями, можна надати свої особисті фінансові гарантії або ж гарантії від запрошуючої сторони, не прибігаючи до варіанту фінансової підтримки від третього особи.


Основний список документів для віз Люксембург


Основний список запитуваних документів:

 • акордонний паспорт, дійсність перевищує період перебування в Люксембурзі на додаткових 6 місяців;
 • Надати копії сторінки закордонного паспорта зі сторінками, де є відмітки попередніх віз;
 • Заповнена та особисто підписана аплікантом візова анкета;
 • Два або три (в залежності від категорії візи) недавні кольорові (однакових) фото;
 • Броні в готелі на потенційний час запланованого виїзду в країну поїздки;
 • Броні квитків на транспортні засоби;
 • Довідка з місця роботи на підтвердження постійного джерела доходу
 • виписка з банку за останніх 6 місяців - як фінансові гарантії по стабільності вашого стану
 • отриманий міжнародний страховий поліс, який дійсний на всій Шенген зоні і поширюється на весь час тривалості візи. Страхова сума якого дорівнює 30 000 євро.


Розглянемо основні відмінності в переліку документів за різними типами віз:


Документи - для тур-поїздки в Люксембург


Заявник повинен буде надати доказ того, що він або вона підпадає під цю категорію. Для того, що б подавати на цю категорію візи необхідно мати запрошення від тур фірми, яка буде вам організовувати тур, також необхідно надати доказ броні номера, наприклад, в готелі і програму, яка покаже скільки ви будете перебувати в країні.
Документи повинні бути оформлені на фірмовому бланку запрошує вас тур-фірми з проставленими на них печаткою і підписом. Входить до надання та бронь на авіаквитки.


Документи - для гостьової поїздки в Люксембург


Серед документів, які необхідно надати для отримання гостьової візи в Люксембург, основним буде наявність запрошення від родичів або друзів на ваше ім'я. Запрошувати можуть тільки ті, хто легально проживає на території Люксембургу, тобто мають на це право. Однак для отримання візи важливим фактором виявляється і ваша фінансова незалежність. Від вас запросять або гарантії фінансової стабільності вашого стану (різні виписки з банку, за місцем роботи) для здатності забезпечувати своє проживання в країні, в відсутності таких - фінансові зобов'язання може на себе взяти і запрошуюча сторона. Або можливий варіант, що ви можете взяти кредит і в стані будете його погасити.


Документи - для бізнес поїздки в Люксембург


Підставою подачі заяви та документів на такий тип візи буде отримане ділове запрошення. Обов'язково потрібно надати підтвердження про наявність постійного джерела доходу, який зможе покривати ваше перебування в країні, виписки з банківських рахунків.
Коли ви їдете як приватний підприємець - необхідно надати і сертифікат приватного підприємництва з доказами професійної діяльності.


Документи - для отримання робочої візи в Люксембург


Головними документами для подачі клопотання на оформлення цього типу візи, будуть отриманий дозвіл на роботу, виданий від країни проходження, трудовий контракт і контракт на оренду або договір на придбання житла.
Консульський відділ залишає за собою право можливість вимагати додаткові документи.


Для транзитного проїзду через Люксембург


При оформленні цього типу візи, головним документом буде запрошення з країни прямування або підтвердження проживання там.
Хочемо зауважити, що фінансові гарантії є необхідними при оформленні будь-якого з типів віз.

 

Для групової поїздки в Люксембург


Процесом підготовки буде займається керівник зібраної групи, однак запрошення зі списком усіх учасників в груповій поїздці є обов'язковим. Наявність запрошення і повного списку учасників, керівник зібраної групи може подавати самостійно, не пропонуючи на подачу нікого з її складу.


До моменту подачі готового пакету документів в посольство, заявнику необхідно пройти кілька етапів:

 

 1. Дізнатися про можливі дати прийому документів в уповноваженій установі на прийом документів.
 2. Підготувати згідно зі списком необхідні документи і підготувати їх згідно з вимогами.
 3. Зробити потрібні переклади документів і при необхідності їх нотаріально завірити.
 4. Заповнити всі візові формуляри (варто пам'ятати, що помилки можуть привести до відмови у видачі візового дозволу).
 5. Оформити медичний страховий поліс.
 6. Зібрати підтвердження на гарантію транспортного засобу для подорожі відповідно до вимог (літак, автобус, автомобіль тощо).
 7. Підготувати необхідні фінансові гарантії (виписку з банківських рахунків, підтвердження постійного джерела доходу).
 8. Переконатися, що всі документи зі списку запитуваних відповідають всім вимогам посольства.


Примітка
Посольство може вимагати будь-які додаткові документи, тому рекомендуємо перед подачею документів з'ясувати всі деталі і нюанси, щоб уникнути тривалого оформлення візи або отримати як результат - відмова.

Особливості оформлення віз в Люксембург


Оформлення більшості категорій віз в Люксембург не завжди вимагає особистої присутності заявника при подачі документів, можна скористатися службою доставки документів. Передаючи їх через довірену особу - ви економите свій час.
Практика показує, що трапляються відмови у видачі віз заявникам подали коректні пакети документів без додаткових необов'язкових, але бажаних документів. Під додатковими, що підсилюють пакет документами, виступають документи на підтвердження фінансових гарантій, наявність власного бізнесу, володіння нерухомістю. Все це виступає за підтвердження і гарантії вкорінення вашого виїзду в країну проживання, що грає не останню роль в ухваленні рішення про видачу вам візового дозволу.
Будь ласка, зверніть увагу, що на наступні істотні умови повинні бути виконані усіма заявниками, які представили свої заявки на візу.

 1. Паспорт повинен бути обов'язково дійсним не менше трьох місяців після закінчення потенційного передбачуваного перебування в Люксембурзі. Паспорт повинен бути також дійсний не менше 6 місяців з дати поїздки у Люксембург, в разі D-типу візи. Паспорт повинен мати не менше двох чистих сторінок, до яких віза може бути прикріплена.
 2. Всі заявники повинні представити повністю заповнену візову анкету підписану і датовану, що підтверджують документи, які відповідають типу візи і 2 (або 3 для довгострокових віз) оригінальні фотографії паспортного розміру.
 3. Якщо ви подавали документи на розгляд через ВЦ, то Посольство Люксембургу поверне оброблені паспорти безпосередньо до візового центру. Сама подача документів відбуватися без попереднього запису. У ВЦ існує сучасна SMS послуга про надання дати, коли вам можна приходити за документами, що значно спрощує останній етап отримання візи.

Терміновий розгляд документів у Консульстві Люксембургу


Що це означає і на якій підставі це можна зробити?


Більшість посольств надає можливість термінового розгляду візової заяви. У кожному посольстві або консульстві є свої правила при оформленні термінової візи. Якщо деяким посольствам достатньо бажання заявника або надання квитків з найближчими датами, то іншим необхідні дуже вагомі причини щоб розглянути вашу заяву швидше звичайного. Такими вагомими причинами можуть бути: лікування, смерть родича, весілля та ін.
Посольство Люксембургу розглядає документи від 3 днів на короткочасні і довгострокові візи. Але якщо у вас вже раніше були шенгени - то цей термін можуть і зменшити
Термінове оформлення візи за 1 день.


Як отримати Люксембурзьку візу за 1 день?


Процес не такий вже й простий, однак завжди є можливість спробувати прискорити процес. Отже в більшості випадків можливе переконати посольство швидко розглянути клопотання за допомогою двосторонньої підтримки: від сторони, що запрошує і від сторони заявника. Як можна спробувати прискорити отримання візи в Люксембург при тому, що поїздка важлива і термінова, але коли ваші причини не входять до стандартного переліку вагомих причин передбачених візовим режимом:

 • прямі дзвінки в посольство від приймаючої сторони
 • дипломатично правильно складені листи в посольство з поясненням необхідності терміновості видати візу
 • додаткові клопотання у вигляді листів і дзвінків в посольство від високопоставлених осіб.

Багаторазові візи в Люксембург

Мультивіза - це віза для багаторазового (необмеженої кількості раз) перетину території країни, що видала візу.
Багаторазовий в'їзд може бути надано для більшості типів віз (проте рідко запитується для туристичної), крім транзитної. Максимальну сумарну допустиму кількість днів в півріччі, для такого типу візи становить 90 днів.
Тільки національна мультивіза в Люксембург надасть право знаходиться на території країни більше 90 днів - весь період дії візи.
Розгляд поданого клопотання може зайняти деякий час, тому подавати на візу потрібно заздалегідь (в загальному, заявка на візу має бути подана мінімум за термін в 15 днів і як максимум за 3 місяці до потенційної дати поїздки).


Робоча віза в Люксембург


Отримання робочої візи в Люксембург процес не простий.
По-перше щоб Вам дозволили працювати його на території, потрібно щоб на надану вам вакансію в перебігу певного часу не знайшлося фахівця в самому Люксембурзі. Після того як буде отримано підтвердження, що дійсно ніхто не звернувся на цю вакансію, то на цю посаду, роботодавець має повне право взяти Вас на роботу.
З цього моменту починається другий етап з оформлення робочої візи в Люксембург, яка передбачає собою оформлення дозволу на тривале перебування, подаючи на статус ВНЖ. Ви надаєте в посольство пакет документів до якого входять документи від роботодавця, трудовий договір, договір на оренду житла та інші документи. Посольство передає цей пакет до уповноважених органів з розгляду того міста в Люксембурзі, де Ви потенційно будете працювати.
Після цього моменту може пройти термін від одного до трьох місяців. Коли в посольство приходить позитивна відповідь щодо розгляду вашої кандидатури - то настає третій етап - Ви можете подавати в посольство документи для оформлення національної візи, яка видається допустимо граничним терміном в 180 днів.
Після того, як отримали візу, завершальний етап, який триває безпосередньо в Люксембурзі. Після прибуття, необхідно провести реєстрацію в місцевому МЗС і вже через випробувальний період, Ви можете подавати на дозвіл на тривале перебування.
Процедури з оформлення дозволу на перебування для найманих працівників будуть відрізнятися в залежності від сфери Вашої діяльності.
Зверніть увагу, що на наступні істотні умови повинні бути виконані усіма заявників, які представили свої заявки на візу.

 1. Паспорт обов'язково повинен бути дійсним не менш трьох місяців після передбачуваного числа прибуття в Люксембурзі. Також він повинен бути також дійсний не менше 6 місяців починаючи від дати планованого потенційного в'їзду в Люксембург, в разі D візи. Паспорт повинен мати не менше двох чистих сторінок, до яких віза може бути прикріплена
 2. Всі заявники повинні представити повністю заповнену візову анкету підписану особисто аплікантом, що підтверджують документи, що відповідають типу візи і 2 (або 3 для довгострокових віз) оригінальні однакові фото паспортного розміру.
 3. Посольство Люксембургу поверне оброблені паспорта через візовий центр, якщо ви подавали заявку, користуючись його послугами.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Люксембургу

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 d888   .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d8888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 Y88b. d88P 888 888 888
888 "Y88888" 888d888b. Y88b. d888
888 .d8P""Y8b. 888P "Y88b "Y888P888
888 888 888 888 888 888
888 Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
8888888 "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки