Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Візи до Європи для українців

Европа перебуває в центрі між Америкою і країнами Азії. Це один з досить розвинених континентів після США.
Оформлення віз в Європу потрібне для українських громадян в обов'язковому порядку, і дивлячись на політичні дії візи будуть потрібні ще дуже довго, якщо тільки не відключимо Європі газ, то і візовий режим скасують.

Відмінності оформлення Європейських віз від інших:

Дуже чітко видно, що країни Європи хоч і мають приблизно однакову візове законодавство, але, парадокс в тому, що в в кожному візовому центрі і в кожному консульстві є щось особливе, своє. Для отримання німецької візи вимагають блокований рахунок в певному банку, для отримання угорської візи хочуть копію трудової книжки, для Польщі - тільки оригінал ваучера, тоді як для Іспанії підійде і сканована копія запрошення. Відмінності від інших країн в інших континентів різні. Африка часом має спрощену систему отримання віз. В свою чергу південна Америка, ПАР такі країни як Венесуела, Колумбія, вимагають неймовірно величезний пакет документів, вимагаючи ще завіряти все це нотаріально і часом просять аппостіль на державні документи.

Наша візова допомога для громадян хто зібрався в Європу.

Ми, компанія візових Експертів з офісами у всіх розвинених країнах світу, надаємо і підтверджуємо що робимо, чому і навіщо
Якщо у вас бізнес поїздка в Європу, переговори про майбутніх продажах обладнання - ми допоможемо як з візою з метою бізнесу, так і може повністю приготувати вам все для вдалої поїзди, починаючи. від розміщення в готелях, закінчуючи феєричним вечерею в кожному куточку Європи.
Туристична мета візиту - це найцікавіше що може бути. Коли людина їде пізнавати невідоме, інші мови, інших людей Ми допоможемо в отриманні туристичних віз для подорожі по всій Європі,

Ми вже досить довго оформляємо віз до Австрії, 14 денні візи до Німеччини, візи в Італію.

Крім візової підтримки ми готові надати нашого адвоката або юриста в разі якщо з вами відбудуться якісь -або неприємності, послуги місцевого юриста коштуватимуть в 3 а то і 5 разів дорожче ніж надання нашої людини.


Гостьові візи і візити до Європи - явище досить часте адже багато украхнців працюють за межами батьківщини, тим самим родичам потрібно приїжджати і відвідувати своїх дружин, чоловіків, дітей, приїжджати до матерів, і навпаки. У цих категоріях європейських віз ми готові допомогти правильно зібрати пакет документів, тому як гостьовий пакет документів дуже своєрідний і вимагає багато різних довідок від самого запрошуючого. Ми розповімо, пояснимо, допоможемо в кожній ситауції в вашому питанні і для гостьової поїздки в Європу в тому числі.

Робочі візи в Європу для громадян України сталі вельми популярними, але це как не дивно в основному для категорії або працівників фізичної праці, хто їде на збір ягід в Польщу, Фінляндію, на виноградники в Італію. Так само і знайти спеціальності всіх мастей, яким українські програмісти стали до душі і яких вони чекають з відкритими обіймами. Робочі візи наша компанію відкриває дуже багато для Мальти, Іспанії, Угорщини, виїжджаючи 1 програміст привозить в країну всю сім'ю тим самим залишаючи батьківщину і розвиваючи економіку іншої держави. Кожному вирішувати як будувати Ваше життя. Наша компанія покликана і допомагає у вирішення подібних навіть найскладніших візових питань.

Мультивіза - що це?

Це така ж, як і будь-яка інша з можливих віз, видана тією країною, куди Ви плануєте їхати. Особливість мультивізу в тому, що вона дає право на багаторазові в'їзди-виїзди, але загальна кількість днів не повинна перевищувати термінів, зазначених в мультивізу. За великим рахунком, її можна назвати "Багаторазова віза" ...
Розглянемо на прикладі отримання мультивізи в Африку ...
Отже, республіка Гана або «золотий берег», як недвозначно її нарекли першопрохідці. Перший Ваш візит буде на 10 днів. Якщо ж Вам знадобиться приїжджати часто протягом року, наприклад, за умовами контракту, тоді у консульства запитується Мультивиза. Саме абревіатурою "multy" консульські відділи багатьох країн позначають її «багаторазовість». Мультівізи видають в країни Євросоюзу, де потрібні візи для в'їзду громадян Украхни та інших країн.

Отримання мультивізу в Європу

Звичайно, близько 80% громадян України та інших країн їдуть в Європу і в країни Шенгену (країни, які уклали договір на вільне переміщення в'їхали громадян всередині шенгенської зони, в залежності від типу шенгенської візи). Їдуть в цивілізацію, відчути демократію (тільки вдумайтеся: вільне переміщення через кордони 25 країн в будь-якому напрямку!). Насолодитися величчю старовинної архітектури і красою незайманих, чудових куточків природи. Поїздка в Європу - це завжди добре проведений час і якісні послуги. Тому спочатку важливо зрозуміти мету отримання мультивізи: як часто будете в'їжджати-виїжджати і загальна кількість днів перебування в країні. Залежно від мети Вашого візиту (туристичного, ділового, гостьового, ...) мультивіза має свої особливості. У більшості випадків багаторазові візи найохочіше дають для туризму і бізнесу. Найчастіше дають тим, хто має хороший паспорт з відмінною візовою історією. Про неї і розповімо.
Все консульства країн, які знаходяться в Україні, мають схожі в тій чи іншій мірі процедури, але пріоритетом для всіх є візова історія.

Візова історія - ключ до отримання мультивізи

Візова історія повинна бути бездоганною, тоді такі візи в країни Євросоюзу і Шенгену Вам видадуть із задоволенням. Ваша візова історія «розповідає» співробітнику консульства про Вашу платоспроможності і в цілому визначає Вас як туриста. Ось консульський офіцер розглядає Ваш паспорт і вирішує Вашу заявку на отримання візової наклейки. Перегорнув сторінки паспорта, визначив кількість поїздок ... Позитивно вирішив, що все гуд, якщо у Вас кілька поїздок. Переглядає види транспорту, якими Ви користувалися, що теж важливо. Перевіряє перетину кордонів і їх правильність. І тільки потім приймає рішення. Звичайно, якась із віз може його зацікавити, і він її буде уважно розглядати. Візовий офіцер вивчає ситуації за Вашим паспортом, правильність інших Ваших документів і чітко визначає Вас на отримання візи - мультивізи. Якщо ви повернулись до вашої країни мінімум 5 віз і немає проблем з документами - успіх гарантований на 98%!
Успіхів! Ну і погортайте сторінки свого паспорта, представивши себе візовим офіцером.
Нікіта Перший - кращі візові Експерти України. Завжди готові до допомоги в оформленні віз!

Шенгенська віза - що це?

До Шенгенської угоди входить 28 країн. 25 з них мають єдині шенгенські закони і правила, що дозволяють вільне переміщення в будь-яку з цих обраних 25 країн. І тільки 3 країни: Великобританія, Ірландія, Ісландія вимагають отримання власних віз, за ​​якими Ви зможете відвідати тільки ці три країни і не зможете відвідати інші країни того ж Шенгену. Про це варто пам'ятати і не плутати.
Для прикладу: перебуваючи в Німеччині по шенгенській візі, Ви не зможете проїхати з Німеччини до Англії, бо для Англії потрібна окрема віза, відмінна від шенгенської і видана тільки консульством Великобританії. Також, перебуваючи в Англії по її, власній візі, Ви не зможете вільно поїхати в будь-яку іншу країну, що входить в Шенгенську зону. Вам буде потрібно відкрити шенгенську візу і необов'язково саме в Німеччині, можна в будь-який з 25 країн, але що входять в шенгенську союз.
25 країн Шенгену з єдиними законами + 2 зі своїми.
Ці країни мають єдині шенгескі закони і правила отримання шенгенської візи: Австрія, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Категорії шенгенських віз

Шенгенські візи можуть бути: туристичні, робочі, гостьові, для возз'єднання з сім'єю, шлюбні, з метою наукової діяльності, з метою культури, і безлічі інших категорій.
Кожна країна має свій звід законів, правила і порядок отримання необхідної візи. У кожному конкретному випадку, готується унікальний список документів і т.д. Крім наданого пакету документів, консульський відділ може зажадати інші документи, які їм будуть потрібні.
Зрідка зустрічається в практиці, що процедура отримання візи трохи заплутана з тієї точки зору, що візові центри не зовсім правильно трактують вимоги консульства і навпаки. Щоб уникнути подібних непорозумінь, радимо детально підходити до збору кожного з необхідних документів.

Візові Експерти нашої компанії «Нікіта Перший»

Саме ми дамо всі необхідні консультації, допоможем юридично грамотно скласти будь-які документи, зробимо правильні переклади мов світу, використуємо всі можливості для отримання Вами шенгенської візи в будь-яку країну Європи. З нашою допомогою ймовірність отримання шенгенської візи буде збільшена на порядок, до 95% у різноманітних життєвих випадках. Багаторічний досвід і злагоджений колектив фахівців-експертів Компанії «Нікіта Перший» в Україні дає нам право заявляти про нашу повну компетентность у знанні всіх візових процедур будь-якої країни світу.
Нікіта Перший - кращі візові Експерти України. Завжди готові до допомоги в оформленні шенгенських віз!

Експерти

+380672338111
+380443575111

Візові питання

Иностранцы, желающие получить визу в Украину, могут без проблем подавать свои документы в украинские посольства или консульства...

Необходимо подаваться апееляция на отмену депортациию. Быстро этот вопрос не решить, так как в вашем случае необходимо подать...

Система SIS действует на все страны Шенгенского соглашения. Поэтому с большой долей вероятности при подаче на другую Шенгенскую...

Ні. якщо він знає про рішення то воно вже повино буди в нього. В оригіналі . І тільки тоді він може вам сказати що рішення...